Nešikovnost je blbá vjec

Nešikovnost bych si ještě – se skřípěním zubů – odpustil.

Zdemolovaný šuplík

Ale blbost ne…

Díra ve dveřích

Vysvětlení. Opřel jsem dveře o zeď, protože jsem po malování umýval okno. Najednou fouklo, udělal se průvan a dveře se odporoučely k zemi. Bohužel jim v kontaktu se zemí zabránila hrana šuplíku. Dobře mi tak…

Dřevo a tříska

Díra ve dveřích

Podobné čtení

Jedno odpoledne v Nassau (Bahamy) K Bahamským ostrovům, konkrétně...hlavnímu městu Nassau, jsme...se blížili ve dne, takže se dalo pozorovat, jak se přibližují. Nejdřív to byly jen...řady paneláků, které nevypadaly nějak moc atraktivně, ale po jisté době...se v dálce přece jen začaly objevovat pláže a paneláky se změnily na hotely. Během...pár minut se oteplilo a voda získala jasně modrou barvu.
Další fotka do soutěže: Barcelona, památník Kryšto... Můj další příspěvek do soutěže...o pozadí nového Mandriva Linuxu 2010. Jedná se vždy o fotografie bez jakýchkoliv...úprav, v rozlišení alespoň 1920×1440. Takže jak to vyšlo nebo nevyšlo, tak se to...posílá... Publikováno přes Flickr.com. Barcelona, KK, originally...uploaded by plastique.

4 komentáře u “Nešikovnost je blbá vjec

  • Na ten šuplík doporučuji Pattex repair express. Uřízneš si 1cm kolečko, které následně „hněteš“ tak dlouho až je bílé. Následně to plácneš na postižené místo a vytvaruješ dle potřeby. Zaschne to během několika málo minut, pak už to v životě nikdo nesundá. Po úplném zaschnutí se to dá bez problému brousit, vrtat i lakovat. Pokud to uděláš poctivě, nepoznáš rozdíl.

   U dveří postupuj tak, že si natřeš vnitřní hrany „díry“ nějakým lepidlem (na tohle stačí obyčejný Herkules). Doprostřed propadlého kousku sololitu zašroubuj opatrně nějaký vrut. Pomocí něho sololit (lepenku nebo jiný materiál ze kterého máš dveře) navrátíš na původní místo, kde dojde ke styku s lepidlem. Druhý den vrut vytáhneš, vše zabrouzíš, na díry použiješ zase repair express a nakonec nalakuješ (nalepíš velkou nálepku tučňáka).

   Užitečný odkaz:
   https://www.pattex.cz/produkty/pattex-repair-express.html

   • Díky, to jsou velmi dobré rady, ani jsem nad tím moc nepřemýšlel. Se šuplíkem to asi udělám, dveře.. tam dám asi rovnou toho tučňáka… 😉 Beztak se mi nelíbily. 😀

 1. Co na to říct! Chybami se člověk učí – hlavně těmi svými :o)

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest