Šok! Ministr Liška tyranem!

Takovou situaci si ministr Liška (31) jistě nepředstavoval ani v nejzelenějších snech. Server Novinky.cz z něj udělal tyrana, který šikanuje žáky! Přitom jeho poselství bylo tak mírumilovné a dobře míněné. Zlí novináři ovšem z toho všeho udělali frašku. Zajímalo by mě, co říká na školní násilí ministryně Džamila…

Podobné čtení

Ottovinky – ve znamení médií Minulé dny byly mediální - jak pasivně, tak aktivně. Začalo to lekcí slovenštiny -...A čo také, keď vam poviem motorová píĺa? tázala se profesionální...tazatelka při telefonickém průzkumu. He?! Zemřel Kaplický, což je podle mého...debilní pointa pěkně rozehraného příběhu. David Černý nasral...EntropuEvropu, plyn stále neteče, ropa je levná a autoprůmysl na kolenou....Zažil jsem svých patnáct minut "slávy".
Odvolejte ministra školství Dobeše – otevřen... Podepsal jsem otevřený dopis premiéru Nečasovi, jehož signatáři žádají...odvolání ministra školství Dobeše. Dopis iniciovali odborníci na vzdělávání, tj....zejména učitelé, pedagogičtí pracovníci a ředitelé vzdělávacích organizací....Dobeš je podle mého názoru nekompetentní egoistický patla, který...páchá škody vším, co dělá. Školství se i bez něj potácí v problémech; ...místo krizového managementu, který by byl na místě, se stávající problémy...prohlubují a ministr vytváří nové (plošné testování například).  Tento...člověk škodí České republice.

2 komentáře u “Šok! Ministr Liška tyranem!”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest