Těsně vedle. Naštěstí

Vyjížděli jsme v sobotu ráno na výlet. Krve by se ve mně nedohledal (natož nedořezal)…


Málem mi shořelo auto

Málem mi shořelo auto

V noci jsem slyšel nějaký randál, rozbíjení plastu nebo skla. Ale to je normální, byla páteční noc.

Taky po sobě zase řvali nějací lidi, ale to je normální, bydlím na hlavní stezce z centra města na sídliště a byla páteční noc. Lidi táhli z hospod.

Taky jsem slyšel houkačku a bylo mi divné, že houká. V noci jezdí všechny „složky“ potichu. Nepamatuju si, že by ve dvě v noci jeli policajti, záchranka nebo hasiči s nahlas puštěnou houkačkou.

Otevřel jsem oči, neviděl jsem ani oranžové ani modré světlo, které by jelo kolem. Byla mi trochu zima, nechtělo se mi vylézt z postele a čumět z okna, kdo tam do čeho mlátí. Doufal jsem, že toho nakonec nechá nebo přijede hlídka.

Neslyšel a necítil jsem dokonce ani velkou cisternu plnou vody, která projela úplně pod oknem.

To mlácení byli zřejmě hasiči rozbíjející okna hořícího golfu. Než přijeli, houkali, vždyť hořelo auto v centru města. A hořelo před barákem, kde bydlím, a já jsem chrápal. Můj zelený trhač asfaltu stál o dvě místa před pochodní.

Původně jsem chtěl zaparkovat před tím golfem. Halelujá, náhoda prý neexistuje…


Golf po griláži

Golf po griláži


Tohle zbylo z golfu

Tohle zbylo z golfu

Podobné čtení

JCG – funky jak cyp

Máte rádi, když basová linka tancuje po místnosti, odráží se od země a...naráží do stropu, kde ji zastřihávají hysterické tamburíny? Do toho nenápadně,...ale důrazně a sebejistě šlape mašinérie v pozadí: rytmus. Najednou se vše...zastaví, kombajn dojel na konec pole a je třeba se otočit a rozjet znovu. Vážení, to...je pro mě funky.

Ranní americké setkání Vezl jsem Kalose do servisu, aby se mi postarali o tu technickou, vjel jsem na dvůr a...zaparkoval vedle krásného modrého cadillacu... wow

3 komentáře u „Těsně vedle. Naštěstí“

Komentáře nejsou povoleny.