Nejlepší záběry UFO

Trochu jsem dneska relaxoval (asi hodinu) a na netu jsem nakonec skončil u tématu UFO. YouTube člověka zkrátka upoutá. Vybral jsem tři nejlepší videa, na která jsem civěl a nemohl jsem uvěřit.
Možná je znáte, možná ne, každopádně jsou velmi zajímavá.

UFO nad Haiti

Klasika, kterou znají všichni – kromě mě teda. Video nelze vložit, proto jen odkaz na YouTube.

UFO v Číně

Velmi působivé!

UFO nad Paříží

Neuvěřitelné, úplně mi to vyrazilo dech!


Tak jste se jistě zasmáli a pobavili jako já. 😀 Jeden lepší než druhý. Haiti má ještě jeden díl, ale už ne tak dobrý. Za odměnu pro vás mám pěkný příběh dvou mladých cestovatelů. Je to příběh, takže jej vydržte sledovat.

A kdybyste je potkali, tak to nahlaste! Ta výzva pořád platí…

Podobné čtení

Tak jsem to konečně našel. Kytarový remake elektro... Hrozná věc, když se vám zažere do hlavy písnička a nemůžete se jí zbavit....Horší o to, že je na kytaru a člověk si to chce zadrnkat. Věděl jsem, že je to...nějaká příšernost z osmdesátek a že to někdo nedávno někdo předělal s...kytarama. Původně to nebyl  London Beat, ani Snap, ani OMD. Byl to Technotronic:
Vyšla další verze hry Berušky (taky pro Linux) Hra vyvíjená na Fedoře, prodávaná pro platformu Windows a vydaná také jako open...source. To jsou Berušky II, jejichž nová verze právě vyšla....V oboru se nepohybuju a ani ho nesleduju, ale vypadá to jako milá hra, která je - pokud...dobře rozumím - založena na proncipu Sokobanu ("skladníka"), který šoupe bednami,...aby se dostal ze skladiště. Berušky jsou ve 3D, anglicky Bugs Escape 3D. [caption...id="attachment_3150" align="aligncenter" width="450" caption="Zdroj...https://anakreon.cz/images/b2screens/scr1.jpg"][/caption]

5 komentářů u „Nejlepší záběry UFO“

  1. Tak ten prostřední je fake. Pro všechny kdo se vážně zajímají o UFO, a chtějí s námi bádat, pak se ozvěte na můj mail. Zabávam se i ostatními záhadami, ale UFO je na prvním místě.

Komentáře nejsou povoleny.