Proběhlo LinuxExpo 2009

LinuxExpoNejvětší linuxová výstava a konference LinuxExpo probíhala ve dnech 15. a 16. dubna 2009 v pražském hotelu Olympik Artemis. Účastnily se jí velké i menší firmy, různé vývojové týmy, společnosti a samozřejmě fanoušci a uživatelé Linuxu. Letos jsem kopal za Liberix, i když vlastně stále pod hlavičkou LinuxEXPRESu.

A na LinuxEXPRESu jsem také sepsal své postřehy, takže nemá smysl to opakovat. Akce to byla dobrá, jsem rád, že jsem přespal na Jarově, kde bydlí Jirka. První večer jsme zašli na pivo, v Praze jsou módní krušovice v 0,4 l, pili jsme je i druhý den U Chcípáka (mají otřesný web, ale hospoda je to dobrá). Tam probíhala Mandriva Party, bohužel s převahou susáků – tedy, oni mi nevadí, je to veselá kopa šikovných borců, kteří přes telefon sestavují ISO distribuce, které jsem si vymyslel, ale čekal jsem víc mandriváků…

Ráno jsem měl přednášku, která dopadla hrozně, i když mám pocit, že jsem mluvil vcelku obstojně, všechno ostatní bylo za trest proti mně. Ale zase jsem se viděl s Leošem Literákem, Svaťou Vítem, překvapil mě Kuba Čížek ze Živě a tak.. Bylo toho dost a bylo to fajne. Přednášku si můžete prohlédnout.

Podobné čtení

Asus Eee 900A a různé linuxové systémy (např. Mobl... Ve Státech jsem si koupil malý notebook - říká se jim netbooky nebo minibooky apod....Je to malá věcička, která váží asi tak kilo, a je to čtečka internetu,...prohlížečka fotek a tak. Na práci to moc není, na druhou stranu - nic vám nebrání...na něm pracovat. Stačí připojit klávesnici, případně větší monitor a frčíte....Ajtíci se tím připojují na servery, které hlídají, a neajtíci to můžou...používat jako normální hračku. Výborné je to do vlaku nebo když víte, že v...sobotu večer musíte někde na cestách mrknout na maily.
Cartagena, konečně na moři, Azory Poslední město na kontinentu, hurá na moře, čekají nás Azorské ostrovy. Divoké...moře, gastrozážitky.

1 komentář u “Proběhlo LinuxExpo 2009”

  1. Zdravím,
    na přednášce o Mandrivě nebylo nic hrozného 🙂 ale trošku trvalo kromě notebooka. A jinak bylo zajímavá přednáška. Jen tak dál na příští rok v LinuxExpo 10. 😛

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest