Stal jsem se bez vlastního přičinění strejdou :-)


Moje vtipná sestra porodila 22. dubna 2009 ve 23:47 dceru Elišku. Váží 50 cm a měří 3160 gramů – nebo tak nějak – má hodně vlasů a malé nehtíky. Ze mě je strejda! 🙂 Hurá, ať se jim daří!

Podobné čtení

Novosedelské vinobraní V sobotu 15. září se v mých rodných Novosedlech opět konala tradiční slavnost...vinobraní spojená s akcí Den otevřených sklepů. Loni jsem neměl - blbec - foťák,...letos už ale ano. V praxi to znamená, že získané peníze, se "obecně" utratí za to,...že davy lidí se navalí do sklepa, kde za bujarého veselí vypijou všechno, co teče a...majitel neschová. Ale celé to má i vyšší cíle, kromě lidové zábavy:...připomenutí tradic a vytvoření tradice nové. Show je založena na tezi, že drnholecký (snad se nepletu) baron (asi...i tohle bude nadsázka) přijíždí spolu se svou chotí na kontrolu viničních tratí....Navštíví nejvýznamnější vinaře (v reálu zejména vinařství Foltýn, Vinařství Kovacs, Víno Marcinčák; další malopěstitelé).
Vánoce v Novos a ve Zlaté Praze Naše rekonstrukce ještě neskončila (o tom jinde), takže jsme se rozhodli strávit...Vánoce a konec roku u jedněch i druhých rodičů. Není to důvod k nějakému...extrazápisku, tak svátky strávila polovina národa, ale něco se přece jen najde. V...Novosedlech to proběhlo ve znamení dalších třicátin a klasických rodinných...sedánků, jak to umíme.

5 komentářů u “Stal jsem se bez vlastního přičinění strejdou :-)”

  1. Tož co já… 🙂 Já za to nemůžu, maximálně se můžu nechat poblinkat.. 😀 Ségře vyřídím, díky.

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest