Noční bouřka v Opavě / Night storm in Opava


Publikováno přes Flickr.com. Noční bouřka v Opavě / Night storm in Opava, originally uploaded by plastique.

Nasekal jsem množství fotek, ale povedla se opravdu jen tahle jedna. Asi dělám něco blbě a měl bych ty činnosti optimalizovat. 🙂

Podobné čtení

Ottovinky – plánování práce Nenapsal jsem Ottovinky bezmála tři týdny. Událo se hodně věcí, velká většina z...nich se týká práce. Ale také bytu. Díky za rady, které se objevují u mých dotazů....Je to zajímavé a taky důležité vidět, jak se to dělá, i když má každý jiné...postupy nebo kritéria. Rozhodli jsme se využít služeb firmy, která navrhuje bytové...interiéry a spolupracuje s firmou, jež vše dodá na klíč.
Novosedelské vinobraní V sobotu 15. září se v mých rodných Novosedlech opět konala tradiční slavnost...vinobraní spojená s akcí Den otevřených sklepů. Loni jsem neměl - blbec - foťák,...letos už ale ano. V praxi to znamená, že získané peníze, se "obecně" utratí za to,...že davy lidí se navalí do sklepa, kde za bujarého veselí vypijou všechno, co teče a...majitel neschová. Ale celé to má i vyšší cíle, kromě lidové zábavy:...připomenutí tradic a vytvoření tradice nové. Show je založena na tezi, že drnholecký (snad se nepletu) baron (asi...i tohle bude nadsázka) přijíždí spolu se svou chotí na kontrolu viničních tratí....Navštíví nejvýznamnější vinaře (v reálu zejména vinařství Foltýn, Vinařství Kovacs, Víno Marcinčák; další malopěstitelé).

3 komentáře u “Noční bouřka v Opavě / Night storm in Opava”

  1. Byla to sila, jel jsem tou dobou domu, autem nastesti a blyskalo se ze vsech stran a poradne.

  2. Tydy u nás byli taky bouřky (2 dni za sebou, Blansko). Fotit blesky nemůže jen tak nekdo. Většinou je to haluz. V TV byl nedávno borec, nejakej američan, kterej vyfotil skoro každej, říkal že to neják cejtí.

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest