Stahujte openMagazin 01/2010 – má nový vzhled, přibyl portál Browsery.cz

První číslo roku 2010 je ve znamení několika výrazných změn. Přidal se k nám desátý portál, přepracovali jsme vzhled a vylepšili ho na základě čtenářského dotazníku. A bonus pro všechny čtenáře v pohybu: verze pro mobilní zařízení. Samozřejmou součástí je kvalitní a pestrý obsah.

<Stahujte openMagazin 1/2010
Stahujte openMagazin 1/2010

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz (novinka!)

  • Opera 10.50: na co se uživatelé mohou těšit

LinuxEXPRES

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterous.sk

Root.cz

Podobné čtení

První česká kniha o Ubuntu je konečně na trhu Kniha Ubuntu Hodně dlouho a...hodně bolestivě se rodila první česká kniha o Ubuntu Linuxu. Dostal jsem...příležitost, která se neodmítá - podílet se na jejím zrodu. Pracovalo nás dost...opravdu opravdu tvrdě několik týdnů, teď už tedy můžu říct, proč jsem zde...měsíc nevydal ani čárku. Dělali jsme Ubuntu. 🙂
Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN... No nevím, jakým řízením osudu, ale stalo...se: tento blog a dokonce i já figurujeme v anketě CZECH...OPEN SOURCE 2008, kterou vyhlašuje pravidelně Root. Tam se člověk dostane na požádání těch,...kteří ho tam chtějí dostat. Takže zřejmě někdo požádal. A bylo vás asi hodně...moc, jinak si to nedovedu vysvětlit. 🙂 Takže vám děkuji za první fázi - nestyďte...se dotáhnout to do konce a projevit své preference v tom nejdůležitějším -...celkovém hlasování. Nemusíte hlasovat pro mě (můžete), ale mohli byste hlasovat pro...LinuxEXPRES, který je nominován v kategorii Projekt. V sekci Akce můžete třeba vybrat...Open Workshop Olomouc, která nám dala hodně práce a snad se líbila. Firmu nechám na...vás, ale protože jste dobře vybrali v předchozích kategoriích, je volba jasná - QCM, s.r.o., která provozuje portál LinuxEXPRES a podílí se významnou měrou na...existenci české verze operačního systému Mandriva Linux. Za sebe i za všechny lidi...kolem LinuxEXPRESu děkuji, možná si myslíte, že to nemá smysl, ale nám to rozhodně...pomůže a potěší nás to.