Stahujte vydání openMagazinu 2/2010

Na světě je druhé číslo openMagazinu v letošním roce, které má zároveň verzi i pro PDA zařízení. Přečtěte si o Dropboxu, o tom, jestli mohou úřady bez obav nasadit OpenOffice.org, o multimediálním centru XBMC, o budoucím Firefoxu 4.0 a dalších zajímavostech.

Stáhnout PDF openMagazin 2/2010 (10,7 MB)

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

  • Firefox 4.0 s animacemi a novinky na Mozilla Add-ons

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenMoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.cz

Root.cz

openMagazin 2/2010

Podobné čtení

Účastnil jsem se konference o právu a internetové ... Ve čtvrtek a v pátek (20. a 21. 9. 2012) jsem se zúčastnil konference, kterou...pořádal Ústav práva a...technologií Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Pozval mě zde působící...doktorand Matěj Myška, kterého jsme koncem března pozvali...my na workshop OSEPA v Praze. Matěj se zabývá informatikou a právem, konkrétně...pak veřejnými licencemi. Těmito tématy se zabývala i celá konference, kterou...hodnotím jako velmi povedenou a přínosnou. Celkem dlouho jsem neměl tak dobrý pocit...ze stráveného času (a to nejsem právník).
Web Slackware.com nejede, vývoj distribuce to neoh... Fanoušky Slackwaru trochu vystrašilo, že již několik dní nefunguje web...slackware.com. Jak vysvětluje...jeden z vývojářů, Eric Hameleers, hardware byl hodně starý a došlo zřejmě k...havárii. Problém je s novým hardwarem, na který nejsou peníze. To vedlo mnoho lidí k...závěrům, že projekt je v ohrožení (objevuje se paralela...s Mandriva Linuxem).

Pin It on Pinterest