Ano!

V minulých týdnech jsme vybraným lidem poslali následující sdělení. Dnes ho předkládám i vám, čtenářům Elektronického Otta. AKTUALIZACE: Nová fotka

Svatební oznámení

V pátek 13. května 2011 jsem se oženil. 🙂

Aktualizace 31.5.

Přikládám jednu z nejlepších fotek (ale je jich ještě mnohem víc). Svatbu fotil fotograf Petr Wagenknecht, patří mu velké díky.

Skok do manželství
Skok do manželství

 

Podobné čtení

Takhle nějak to začíná Jsem sám doma. Chystám si v kuchyni večeři, je trochu po šesté. Zvoní mobil, volá...dávný obchodní partner; divné. Po krátké výměně pozdravů (je pátek večer, že)...se mě ptá, co jsem chtěl.
Je čas převést zálohy ze starých CD na externí a i... Protože nedávno Jolana na saních Voldánová upozornila národ, že...zálohovací cédečka právě mizí v digitálním kompostu, rozhodl jsem se i já, že...nakopíruju zálohy na externí disk a zřejmě taky na internetový disk. CD z roku 2006...je ok, nořím se do let 2003 a 2001 (jedno je z 23.7.2001).

20 komentářů u “Ano!”

 1. @vitsoft>

  Děkuji ti za přání,
  je vidět, že máš nadání.

  Technicky to půjde snadno,
  dlouhá je to ale cesta,
  vždycky po povití bude radno
  naučit je silná hesla!

  @marek> Nehledali jsme speciální datum, ale v květnu se moc lidí nebere a v pátek třináctého nikdo. Byl to jediný termín (s ohledem na omezené kapacity města a vily). Někteří z toho byli trochu vykolejení… Třeba oddávající.. 🙂

 2. Hezká zpráva:-) Poslední dobou každý mluví o vile Čerych, ač to mám kousek, nebyla jsem tam.
  HOdně štěstí hodně dětí!

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest