Ano!

V minulých týdnech jsme vybraným lidem poslali následující sdělení. Dnes ho předkládám i vám, čtenářům Elektronického Otta. AKTUALIZACE: Nová fotka

Svatební oznámení

V pátek 13. května 2011 jsem se oženil. 🙂

Aktualizace 31.5.

Přikládám jednu z nejlepších fotek (ale je jich ještě mnohem víc). Svatbu fotil fotograf Petr Wagenknecht, patří mu velké díky.

Skok do manželství
Skok do manželství

 

Podobné čtení

Jaké bylo páté setkání Patriotů MSK: Pomožme si sa... Představte si, že jste ve velkém sále, kde je spousta lidí a že jste dostali úkol -...seznámit se s co největším počtem z nich. A že jste tento úkol přijali...dobrovolně, stejně jako těch ostatních cca 300 lidí, kteří sem tento večer...přijeli. Jak se v takové situace cítíte, jdete do seznamování po hlavě, nebo se...odsunete stydět do kouta?
Kančí hody Začalo to nevinně: jestli se konečně sejdem v Olomouci na pivo, bo už jsme dlouho...nebyli a někteří už táhli slinu hodně daleko....;-)

20 komentářů u „Ano!“

 1. @vitsoft>

  Děkuji ti za přání,
  je vidět, že máš nadání.

  Technicky to půjde snadno,
  dlouhá je to ale cesta,
  vždycky po povití bude radno
  naučit je silná hesla!

  @marek> Nehledali jsme speciální datum, ale v květnu se moc lidí nebere a v pátek třináctého nikdo. Byl to jediný termín (s ohledem na omezené kapacity města a vily). Někteří z toho byli trochu vykolejení… Třeba oddávající.. 🙂

 2. Hezká zpráva:-) Poslední dobou každý mluví o vile Čerych, ač to mám kousek, nebyla jsem tam.
  HOdně štěstí hodně dětí!

Komentáře nejsou povoleny.