Umíte navrhnout vzhled webových stránek a dokonce i logo? Chci s vámi spolupracovat!

Patříte mezi ty šikovné lidi, kteří mají estetické cítění a nejsou leví, tzn. umí kreativně tvořit? Závidím vám. 🙂 Neumím to. Snažím se naučit jiné věci, už několik let píšu články. Nedávno jsem si založil nový blog, který píše o radostech a strastech, které zažíváme v naší obecně prospěšné společnosti Liberix. Je to můj subjektivní pohled na mnoho věcí – prostě blog zaměřený na jedno téma: život neziskovky.

A i když si myslím, že obsah je dobrý, vzhled je špatný. Já to prostě neumím vymyslet ani navrhnout.

Uměli byste vylepšit vzhled Deníku neziskovky? Pokud ano, rád bych s vámi spolupracoval a požádaval vás o návrh grafiky a také loga. Chci se Deníku věnovat a logo považuji za důležité.

Protože je to má soukromá aktivita, nebudu platit za vaši práci penězi. Můžu vám na oplátku poradit s něčím, čemu rozumím já, a samozřejmostí bude odkaz na vaše stránky. Věřím, že najdeme způsob, jak vaši práci odměnit.

Děkuji za nabídky, pište na redakce@denikneziskovky.cz

Podobné čtení

WordPress vás upozorní, že máte starý Firefox WordPress, zřejmě od verze 3.2.1, upozorňuje, že používáte starý Firefox. Princip...chápu, ale stejně mi to vadí, co je mu potom? To začne být nějaká nová móda?...#fail
WordPress...tvrdí, že máte starý Firefox - a má pravdu
Elektronický Ott má za sebou sedm let existence Doménu www.e-ott.info jsem zaregistroval 18. ledna 2003 - hledal jsem tehdy název,...který bude jasně zapamatovatelný. Doména www.ott.info je stejně jako tehdy stále...obsazená, takže jsem musel zvolit něco jiného. Od počátku jsem věděl, že nechci...dělat web pro těch pár Ottů, které je je možné vypátrat (a dělat rodinnou kroniku...už vůbec ne); chtěl jsem mít vlastní stránky.