Umíte navrhnout vzhled webových stránek a dokonce i logo? Chci s vámi spolupracovat!

Patříte mezi ty šikovné lidi, kteří mají estetické cítění a nejsou leví, tzn. umí kreativně tvořit? Závidím vám. 🙂 Neumím to. Snažím se naučit jiné věci, už několik let píšu články. Nedávno jsem si založil nový blog, který píše o radostech a strastech, které zažíváme v naší obecně prospěšné společnosti Liberix. Je to můj subjektivní pohled na mnoho věcí – prostě blog zaměřený na jedno téma: život neziskovky.

A i když si myslím, že obsah je dobrý, vzhled je špatný. Já to prostě neumím vymyslet ani navrhnout.

Uměli byste vylepšit vzhled Deníku neziskovky? Pokud ano, rád bych s vámi spolupracoval a požádaval vás o návrh grafiky a také loga. Chci se Deníku věnovat a logo považuji za důležité.

Protože je to má soukromá aktivita, nebudu platit za vaši práci penězi. Můžu vám na oplátku poradit s něčím, čemu rozumím já, a samozřejmostí bude odkaz na vaše stránky. Věřím, že najdeme způsob, jak vaši práci odměnit.

Děkuji za nabídky, pište na redakce@denikneziskovky.cz

Podobné čtení

Jak má vypadat správná fotografie a kdo o tom rozh... Stále častěji narážím na reakce, že fotky zpracované pomocí HDR (co to je HDR?) se mnoha lidem...nelíbí a oni demostrativně vykřikují, ať už toho dotyčný nechá a že jinak...docela dobrá fotka je tím zkažená. Zcela se vytrácí faktor, který já považuji za...hlavní u fotek, které nemají dokumentační charakter: dojem. Fotka...musí udělat dojem.
Tak spam snad konečně doútočil Včera jsem psal o tom, že komentářový spam nedá pokoj. Nainstaloval jsem opět...plugin Did you pass math?, který podmiňuje přidání příspěvků provedením...jednoduchého součtu.

Pin It on Pinterest