Vlak ve stanici Opava východ

 

Jedno zimní ráno, když jsem jel do Olomouce. Vlak měl zpoždění, protože Jeseníky. Ale podařilo se udělat pár pěkných fotek…

 

Podobné čtení

Jeden malý důvod, proč může člověka příšerně naštv... V Respektu jsem si přečetl, že podle několika průzkumů vládne mezi občany nových...členských zemí vůči EU chladný až nevraživý vztah. Vnímají svazek své země...pouze účelově a odmítají stále vidět vyšší hodnoty, které EU reprezentuje....Osobně jsem pro spojenou Evropu, ale poslední roky ze mě udělaly realistu a blížím...se skepticismu. Drobná každodenní zkušenost, která mě k tomu vede, následuje.
Fotka: Opavský Špión na Dolním náměstí láká objekt... Dnešní procházka ke zmrzlině (protože je konečně chvilku léto)....Špión stojí už pár let na Dolním náměstí v Opavě. Odolává jak malým dětem,...které ho leští zadkama, tak ožralcům a psům, kteří ho omočovávají. Stejně tak...vydržel pokus o odnesení, jednou se však nechal otočit. To si pár lidí v Opavě...myslelo, že v sadech přistáli ufoni, protože kdo jiný by otočil takový vehikl?...:-) Publikováno přes Flickr.com, adresa fotografie: Opavský Špión.

3 komentáře u „Vlak ve stanici Opava východ“

Komentáře nejsou povoleny.