Opět drobné změny na blogu

Rozhodl jsem se ukončit softwarový blog Technologická přestávka, který byl určitým pokusem. Našel si své čtenáře, což mě těší. Následovat bude další pokus – jejich přesun sem, do sekce věnované Linuxu. Pokusím se vytvořit na E-Ottovi sekci věnovanou softwaru, a to tak, aby neprudila čtenáře, které tato tématika nezajímá. V RSS bude vše, ale na titulce budou jen nesoftwarové příspěvky. Stále testuji, zkouším, hledám, nacházím a potřebuji software. Nikam to nepíšu, ale chci. Takže to budou spíše štěky, ale myslím, že k věci. Znáte nějaký dobrý český blog o open source?

Podobné čtení

Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu... Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a...podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit...WordPress.
Pokud upravujete dokumenty nebo ladíte web, použív... Píšeme knihu o OpenOffice.org a používáme v...dokumentu styly na všechno možné (fakt to mám rád, skvěle se s tím pracuje).  Jako...autor jsem donucen je používat opravdu přesně, není tam prostor na chybu. Jenže i...když mám styly rád, jak si pojistit, že jsem někde nenechal styl Výchozí nebo Tělo...textu, které mají jiné odsazení a působily by problémy?