Opět drobné změny na blogu

Rozhodl jsem se ukončit softwarový blog Technologická přestávka, který byl určitým pokusem. Našel si své čtenáře, což mě těší. Následovat bude další pokus – jejich přesun sem, do sekce věnované Linuxu. Pokusím se vytvořit na E-Ottovi sekci věnovanou softwaru, a to tak, aby neprudila čtenáře, které tato tématika nezajímá. V RSS bude vše, ale na titulce budou jen nesoftwarové příspěvky. Stále testuji, zkouším, hledám, nacházím a potřebuji software. Nikam to nepíšu, ale chci. Takže to budou spíše štěky, ale myslím, že k věci. Znáte nějaký dobrý český blog o open source?

Podobné čtení

Proběhlo: 23.11. – Seminář na Technické univ... V pondělí jsem byl v Liberci a...mám zas zážitků plnou kapsu. Tak čti, kdo jsi zvědavý, myslím, že je škoda...nenapsat, spousta informací může být zajímavá i pro ostatní. Například, že Času...Dost (ČD) někdy umí fungovat bez komplikací. Vstal jsem po polospánku ve čtyři...hodiny, 5:22 mi jel vlak.
Ani nemusíte mít vysvědčení Před pár dny jsem přijal telefonní hovor z neznámého čísla. Volal mi pán z...nějaké firmy a měl zájem o vytvoření webu. Chvilku jsme hovořili a pak padla...klíčová otázka.

Pin It on Pinterest