Software pro kreativní umělce – hudba, video, grafika

Vždycky když objevím software, který nabízí něco, čeho neumím využít, je mi to líto. Týká se to programování nebo třeba tvorby v oblasti grafiky či hudby. Umím základní věci, ale nejsem kreativní člověk, který by dokázal využít potenciál mnoha kvalitních aplikací. Je to případ také softwarového balíku Dream Studio, který je určen právě tvůrčím lidem.

Dream studio obsahuje aplikace pro grafiku, zpracování a vytváření hudby, videa a animací. Najdete v něm editory bitmapové, vektorové, program pro zpracování fotek, videoeditor, programy pro tvorbu tištěných i elektronických publikací a další software. Je založen na Ubuntu a je k dispozici zdarma.

Stáhnout Dream Studio

Podobné čtení

Jaký byl WordCamp Praha 2014 V sobotu 22. února 2014 proběhla první česká konference věnovaná jen...WordPressu. Bylo na čase. Nešlo jen o samotou konferenci, ale o mnoho...důležitějších věcí.
Office servisní a distribuční láká z firem peníze,... Do redakce OpenOffice.cz nám píší rozhořčení uživatelé kancelářského balíku...OpenOffice.org, že jim přišla faktura na cca 2500 Kč od firmy Office servisní a...distribuční. Ta po nich tuto částku požaduje, ačkoliv si firmy nic neobjednaly ani...žádných služeb nevyužily. Podle mně dostupných informací se tedy jedná o pokus o...podvod. Lidé, kteří fakturu obdrželi, by měli podat trestní oznámení a...samozřejmě nic neplatit!

3 komentáře u „Software pro kreativní umělce – hudba, video, grafika“

  1. Tento post mě trochu zmátl, podle nadpisu jsem si nejdřív myslel, že se píše o balíku aplikací a na konci čtu, že je založen na Ubuntu. Což je vlastně pravda ale osobně jsem si to musel přeložit jako: „Dream Studio je distribuce založená na Ubuntu, která ve výchozí instalaci obsahuje aplikace pro grafiku, zpracování videa…“

Komentáře nejsou povoleny.