Záznam mé přednášky o zpracování fotek v Linuxu

Darktable používám pro zpracování fotek, které fotím Nikonem D3100. Neprozřetelně jsem organizátorům LinuxAltu poslal nabídku tématu, které nakonec prošlo, a já jsem měl v posluchárně několik desítek lidí. Možná asi nejvíc lidí, před kterými jsem kdy v jeden okamžik mluvil. Opakovat to každopádně už nechci, špatně se to prezentuje – černý program, velká vzdálenost k plátnu, nerozlišitelné detaily… Ale dobrá zkušenost.

Podobné čtení

Mandriva Linux 2007.1 CZ lze konečně koupit Novou verzi Mandriva Linuxu lze konečně koupit - spolu s kvalitní česky psanou...příručkou.
openMagazin – články o Linuxu a OpenOffice.o... V tuto chvíli vychází první číslo...nového magazínu, který jsme pojmenovali openMagazin. Obsahuje v jednom PDF souboru ty...nejlepší články, které vyšly v uplynulém měsíci na portálech OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Smyslem...tohoto projektu je šířit po vzoru zahraničních magazínů informace mezi běžné...uživatele - počítáme s tím, že ti informovanější PDF magazín doporučí nebo...pošlou mailem, v krajním případě (část) vytisknou.