Záznam mé přednášky o zpracování fotek v Linuxu

Darktable používám pro zpracování fotek, které fotím Nikonem D3100. Neprozřetelně jsem organizátorům LinuxAltu poslal nabídku tématu, které nakonec prošlo, a já jsem měl v posluchárně několik desítek lidí. Možná asi nejvíc lidí, před kterými jsem kdy v jeden okamžik mluvil. Opakovat to každopádně už nechci, špatně se to prezentuje – černý program, velká vzdálenost k plátnu, nerozlišitelné detaily… Ale dobrá zkušenost.

Podobné čtení

Kubuntu 6.10 a skrývání systémových adresářů... Někteří uživatelé nového Kubuntu jsou asi...lehce zmatení, když zjistili hroznou věc. Nové Kubuntu (asi i běžné Ubuntu, nevím)...skrývá všechny systémové adresáře kromě /home a /media.
Výběr digitální zrcadlovky – rady pro začátečníky ... Jak a podle čeho si vybrat...digitální zrcadlovku? Kupovat setový objektiv, nebo jiný - a podle jakých parametrů?...Kterou značku nebo model si vybrat? Pokračuje můj dotazovací seriál. Několika...fotografům jsem položil otázku: Jakou zrcadlovku si vybrat za cca dvacet tisíc korun?...Čtěte jejich odpovědi, dnes Petra a Lukáše.

Pin It on Pinterest