Koupil jsem si čtečku knih Prestigio Nobile PER5162BEN a mám problém

.. a tím je obsah. Nechci žádné Čapky, Němcové a další volná díla. Nehledám ani odbornou literaturu ze svého oboru (to si obstarat umím), chtěl bych nějakou beletrii nebo odbornou literaturu z jiných oblastí. Zejména bych si rád přečetl knihy týkající se podnikání, práva, marketingu, obchodu apod. Existuje nějaké řešení, nebo musíme čekat? Co vy ostatní, kde berete obsah?

Podobné čtení

Izrael staví úspěch na inovacích a nápadech. Čtěte... Byl jsem pár dní v Praze a setkal jsem se s několika lidmi, o jejichž názorech teď...přemýšlím. Jedna schůzka se odehrávala v kavárně knihkupectví Neoluxor/Neopalladium na Hlavním...nádraží. Byl jsem tam dřív, takže jsem logicky prošel knižní novinky.  Nic...moc jsem nečekal, ale znáte ten pocit, kdy na vás kniha volá "Tady jsem! Mě...hledáš!"?
Blog o WordPressu – můj další projekt Kdysi jsem si řekl, že tady nebudu psát o politice o "odborných" záležitostech....Spektrum čtenářů je různorodé a tohle byl vždycky galimatyáš. Nechci sem prostě...cpát články o tom, jak něco upravit ve WordPressu. Tak jsem těmto tématům založil...nový blog.

10 komentářů u „Koupil jsem si čtečku knih Prestigio Nobile PER5162BEN a mám problém“

 1. Vzhledem k tomu, že mám Kindle, nakupuji na Amazonu, kde je nabídka víc než dostatečná. Ve čtečce mám obsah trojího druhu: beletrii (detektivky, životopisy,…), odbornou literaturu (většinou Linux) a noviny/časopisy (odbírám večerník Insider a občas si koupím Respekt).
  Nedávno jsem díky akci se slevou 50 % nakoupil tři knížky i přímo u O’Reilly’s. V českých elektronických knižních prodejnách jsem ještě nenakupoval, protože originální české knížky, o které jsem měl zájem, nebyly a přeložené knihy si raději koupit v originále, protože: 1. pohodlí Amazonu, 2. rychlejši dostupnost.
  S dostatkem kvalitního obsahu nemám problém, spíše naopak: i když čtu docela dost, fronta knížek, která čeká ve čtečce na přečtení, je čím dál delší.
  Pokud bys chtěl nějaký konkrétní tip, tak hodně zajímavé čtení bylo: „Outliers: The Story of Success“. V češtině to vyšlo jako „Mimo řadu. Anatomie úspěchu“, ale nemyslím si, že je to dostupné jako ebook :-/

 2. Českou (česky psanou) beletrii kupuju na palmknihy.cz, pro odbornou literaturu v AJ je docela dobré sledovat https://feeds.feedburner.com/oreilly/ebookdealoftheday – jsou tam často dost velké slevy. A hlavně – Oreilly má knížky v několika formátech a bez DRM.

  Poslední dobou se dají knížky bez DRM (a relativně nové) koupit i na eshopech na platformě wooky, kosmas také prodává ebooky.

  Speciálně v beletrii se podle mně situace zlepšuje hrozně rychle, už párkrát vyšla knížka papírově i elektronicky zároveň.

 3. Zdravím,
  chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s vaším Prestigiem?
  Jinak k tématu – Knihy o marketingu, podnikání a dalších jsou spousty, bohužel drtivá většina jen v angličtině (Amazon, ..). Jediný, kdo se snaží tyto témata u nás vydávat je Melvil https://www.melvil.cz/

 4. Na uložto jsou 5 gb soubory typu „velká knihovna“
  a pod. Mám táké prestigio, tak to celé stáhnu a vyberu si z toho co mne zajímá..
  Pokud to tam není tak zbývá jen export z pdf nebo sken.

Komentáře nejsou povoleny.