Manželka začala blogovat, píše o látkových plenách

Zuzka používá pro syna látkové pleny a rozhodla se nabyté znalosti publikovat na svém vlastním blogu – Přebalování.cz. Mně se to výborně hodí, protože zároveň testujeme výukovou křivku začínající uživatelky WordPressu a já podle toho upravuji obsah Zlatého WordPressu.

 

První větší článek je recenze plenky Anavy Easy 2012. Pokud tedy patříte do cílové skupiny čtenářů nebo víte o maminkách, které to zajímá, řekněte jim, že nový blog vzniká na www.prebalovani.cz. A teď šup na článek:
Složitá Easy aneb Kapku kontroverzní látkovka

Podobné čtení

Seminář o nelegálním softwaru pro děti v Orlové se... Před pár dny jsme opět realizovali přednášku pro děti ze základních škol,...tentokrát v Orlové. Policista Lukáš Jelínek z územního odboru Policie ČR v...Karviné koncept vymyslel a přizval nás ke spolupráci, za což jsme rádi. Mluvíme...samozřejmě o softwaru, o jeho legálnosti, o softwarovém pirátství apod. Jako celek...je seminář zaměřen na internet, jeho rizika a na obranu proti těmto rizikům.
Přednášky Nebezpečný internet opět pokračují, tent... Loni v Karviné proběhla série seminářů, které iniciovala karvinská Policie,...konkrétně Lukáš Jelínek*. O téma "rizika na netu a jak se jim bránit" byl zájem i...jinde, konkrétně řečeno v Brně.  Zdejší Středisko služeb školám projevilo o...přednášku zájem a nabídlo ji "svým" školám. Včera proběhla první přednáška v...režii Liberixu.

4 komentáře u “Manželka začala blogovat, píše o látkových plenách”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest