Takhle nějak to začíná

Jsem sám doma. Chystám si v kuchyni večeři, je trochu po šesté. Zvoní mobil, volá dávný obchodní partner; divné. Po krátké výměně pozdravů (je pátek večer, že) se mě ptá, co jsem chtěl.


Já? Nic…

Že prý má ode mě zmeškaný hovor.

Ne, opravdu jsem nevolal, omlouvám se, ale nevím, jak je možné, že máte ode mě zmeškaný hovor.

Asi děti.

Jojo, děcka, přitakávám a v duchu zdravím potomky, kteří jsou bezmála 300 km daleko.
Loučíme se, jdu si dodělat jídlo, za 10 minut sedám ke stolu a tak automaticky beru do ruky mobil.

V 18:00 je tam hovor dotyčnému pánovi.

Jo, zírám na to nevěřícně. Jsou věci, které jsem ještě neviděl, to je mi jasné. Ale telefonát v mém mobilu, který jsem neuskutečnil?

Jestli si ze mě někdo dělá p*del, tak už stačí. A jestli ne, tak .. takhle to určitě začíná. Jen zatím nevím co.

Podobné čtení

Ucpané komunikační šachtičky Nevím, jestli stoupá míra mé netrpělivosti, nebo arogance, či něčeho jiného....Začínám být poslední dobou háklivý na nefunkční komunikaci, jíž se musím...účastnit. Samozřejmě, že jsem si po mnoha neúspěších položil otázku, jestli to...náhodou není hlavně moje chyba.
Je čas převést zálohy ze starých CD na externí a i... Protože nedávno Jolana na saních Voldánová upozornila národ, že...zálohovací cédečka právě mizí v digitálním kompostu, rozhodl jsem se i já, že...nakopíruju zálohy na externí disk a zřejmě taky na internetový disk. CD z roku 2006...je ok, nořím se do let 2003 a 2001 (jedno je z 23.7.2001).

1 komentář u “Takhle nějak to začíná

  1. Koelga před týdnem opravoval mobil Xiaomi, který si nejen ve volných chvílích odesílal SMS a volal…. Vybral náhodný kontakt z adresáře a poslal mu náhodný text, přestože mobil ležel na stole a nikdo se ho ani nedotkl…

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest