Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu 2017 v Praze

Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit WordPress.

Primárně je školení určeno učitelům, ale protože zájem o školení bývá v těchto kruzích bohužel omezený, tak jsme nikdy netrpěli přecpanou učebnou.

Pokud bych školil klasicky komerčně, cena by byla minimálně trojnásobná. Tady máme určitý strop a trochu jiný režim, například vstřícnou nabídku od Akademie CZ NIC, který nám zapůjčuje učebnu. Přihlášky je nutno podat výhradně přes organizaci VISK a níže uvedenou stránku.

Takže vás tímto zvu na školení a budu rád za náměty, protože si ho můžeme ještě učesat podle sebe. Nápady vítány.

Informace o školení
Datum:  Út 28.11.2017   09:00-16:00
Cena: 1100 Kč
Délka: 8 hodin (u počítačů)
Informace o školení 

 

Podobné čtení

Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě Konečně jsem se dostal k tomu, že to můžu zkusit realizovat. V Opavě máme...dostatečně velkou kancelář, která je dokonce i celkem vybavená nábytkem, školit...taky máme co, takže hurá do toho. Velký problém vidím v rozšíření této...informace, nečekám proto žádný nával, ale nic nepřináší úspěchy druhý den po...spuštění.
Jak by měl vypadat placený přístup k obsahu na web... Podnikání na internetu mě zajímá a realizoval jsem už mnoho malých experimentů,...díky nimž vím, že ziskové podnikání v této oblasti je pro jedince asi...nerealizovatelné a pro firmu nákladné a komplikované. Přesto a právě proto hledám...tímto odpovědi na otázky.

Pin It on Pinterest