Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu 2017 v Praze

Vlastimil Ott při školení WordPress

Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit WordPress.

Primárně je školení určeno učitelům, ale protože zájem o školení bývá v těchto kruzích bohužel omezený, tak jsme nikdy netrpěli přecpanou učebnou.

Pokud bych školil klasicky komerčně, cena by byla minimálně trojnásobná. Tady máme určitý strop a trochu jiný režim, například vstřícnou nabídku od Akademie CZ NIC, který nám zapůjčuje učebnu. Přihlášky je nutno podat výhradně přes organizaci VISK a níže uvedenou stránku.

Takže vás tímto zvu na školení a budu rád za náměty, protože si ho můžeme ještě učesat podle sebe. Nápady vítány.

Informace o školení
Datum:  Út 28.11.2017   09:00-16:00
Cena: 1100 Kč
Délka: 8 hodin (u počítačů)

 

Podobné čtení

Jak vložit na blog tlačítko Flattr, aby bylo jedin... Dosud jsem nevěděl, jak vložit na blog tlačítko Flattru, aby bylo pro každý...článek originální. Běžně to funguje tak, že si na Flattru vytvoříte věc (thing)...a ta má své tlačítko. Princip Flattru je takový, že jednu věc můžete flattrovat...jen jednou měsíčně, což je nevýhodné pro weby, kde vychází více článků - ...fanoušci vám prostě nemůžou kliknout. Dneska jsem na to konečně přišel.
Jaké to je, když vydáte první e-book (návod, jak n... Vydal jsem svůj první e-book. Začínají mi chodit první reakce a pomalu mi dochází,...že jsem snad úspěšně překonal bariéru, která není zas tak nízká, jak vypadá....Napadlo mě, že bych mohl sepsat v pár bodech, co všechno jsem udělal, než byl e-book...hotový.

Sdílejte článek svým přátelům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *