Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu 2017 v Praze

Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit WordPress.

Primárně je školení určeno učitelům, ale protože zájem o školení bývá v těchto kruzích bohužel omezený, tak jsme nikdy netrpěli přecpanou učebnou.

Pokud bych školil klasicky komerčně, cena by byla minimálně trojnásobná. Tady máme určitý strop a trochu jiný režim, například vstřícnou nabídku od Akademie CZ NIC, který nám zapůjčuje učebnu. Přihlášky je nutno podat výhradně přes organizaci VISK a níže uvedenou stránku.

Takže vás tímto zvu na školení a budu rád za náměty, protože si ho můžeme ještě učesat podle sebe. Nápady vítány.

Informace o školení
Datum:  Út 28.11.2017   09:00-16:00
Cena: 1100 Kč
Délka: 8 hodin (u počítačů)
Informace o školení 

 

Podobné čtení

Konference Otevřeme školu svobodnému ICT proběhla ... Dostal jsem příležitost vystoupit na konferenci věnované otevřenému softwaru ve...školství. Účastnili se jí učitelé zejména z Moravskoslezského kraje. Kromě...specificky zaměřených příspěvků a odpoledních workshopů běžel od rána blok...přednášek s obecnými tématy. Já jsem byl votvírák. 🙂
Měsíc s konferencemi o open source softwaru: Karvi... Uplynulé týdny jsme měli v Liberixu spojené s konferencemi. Sešly se tři akce,...konaly se po sobě a my jsme jim věnovali hodně energie a času. Pokusím se dění...trochu shrnout.

Pin It on Pinterest