Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu 2017 v Praze

Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit WordPress.

Primárně je školení určeno učitelům, ale protože zájem o školení bývá v těchto kruzích bohužel omezený, tak jsme nikdy netrpěli přecpanou učebnou.

Pokud bych školil klasicky komerčně, cena by byla minimálně trojnásobná. Tady máme určitý strop a trochu jiný režim, například vstřícnou nabídku od Akademie CZ NIC, který nám zapůjčuje učebnu. Přihlášky je nutno podat výhradně přes organizaci VISK a níže uvedenou stránku.

Takže vás tímto zvu na školení a budu rád za náměty, protože si ho můžeme ještě učesat podle sebe. Nápady vítány.

Informace o školení
Datum:  Út 28.11.2017   09:00-16:00
Cena: 1100 Kč
Délka: 8 hodin (u počítačů)
Informace o školení 

 

Podobné čtení

Pomozte mi vyhrát kategorii o nejlepší one man pro... Křišťálová Lupa je soutěž o nejlepší projekty českého internetu. Letos se chci...zúčastnit a vyhrát kategorii One (wo)man...show, a to s webem Deník neziskovky. Chtěl bych vás poprosit,...abyste web do soutěže nominovali. Doufám samozřejmě, že se vám natolik líbí, že...ho podpoříte. 🙂 Nominujte prosím Deník neziskovky do 2. září...2012, pokud se to povede, budete pro něj moct pak hlasovat. Návod na...nominování najdete v...tomto článku na Deníku neziskovky. Děkuji vám za podporu a vítám jakékoliv...komentáře.
Školil jsem: Informační management v neziskových o... V pátek jsem v Praze pod střechou Neziskovek.cz realizoval školení...Informační management neziskové společnosti. Jedná se průřezové...téma, jež pracovníky neziskových organizací seznamuje se technologiemi, které mohou...pro svou činnost využít, jaké to má okolnosti a náklady.

Pin It on Pinterest