Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu 2017 v Praze

Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit WordPress.

Primárně je školení určeno učitelům, ale protože zájem o školení bývá v těchto kruzích bohužel omezený, tak jsme nikdy netrpěli přecpanou učebnou.

Pokud bych školil klasicky komerčně, cena by byla minimálně trojnásobná. Tady máme určitý strop a trochu jiný režim, například vstřícnou nabídku od Akademie CZ NIC, který nám zapůjčuje učebnu. Přihlášky je nutno podat výhradně přes organizaci VISK a níže uvedenou stránku.

Takže vás tímto zvu na školení a budu rád za náměty, protože si ho můžeme ještě učesat podle sebe. Nápady vítány.

Informace o školení
Datum:  Út 28.11.2017   09:00-16:00
Cena: 1100 Kč
Délka: 8 hodin (u počítačů)
Informace o školení 

 

Podobné čtení

Jak vložit mapu Google do příspěvku nebo jinam na ... Je to snadnější, než by člověk...čekal. Pokud máte otevřené mapy, zobrazuje se v horní části lišta s tlačítky....Jedním z tlačítek je také Odkaz. Stačí na něj kliknout a vybrat variantu pro...přidání na HTML stránky. Samozřejmě  můžete odkaz také vložit do mailu.
Ottovinky – plánování práce Nenapsal jsem Ottovinky bezmála tři...týdny. Událo se hodně věcí, velká většina z nich se týká práce. Ale také...bytu. Díky za rady, které se objevují u mých dotazů. Je to zajímavé a...taky důležité vidět, jak se to dělá, i když má každý jiné postupy nebo...kritéria. Rozhodli jsme se využít služeb firmy, která navrhuje bytové interiéry a...spolupracuje s firmou, jež vše dodá na klíč.

Pin It on Pinterest