Letí to

Znáte takový ten pocit…

…když někde náhodou uvidíte své první auto, se kterým jste strouhali silnice, najeli první stovku (no dobře, celkově první nebyla, ale první na jednom autě), jezdili po celé republice, všichni říkali, „jé, ty máš ale hezké auto“ a někteří vám ho záviděli, zažili jste s ním první pořádnou nehodu a odtah z D1, výměnu motoru, přestřik půlky karosérie, přitom jste v něm odtahali půl IKEA, spoustu piv, zažili volnost a ještě ho dokázali prodat někomu dalšímu?

Já jsem ten pocit dosud neznal.

Ano, je to on, podle několika detailů jsem ho poznal během 2 sekund. Zvláštní…

Nic moc. Letí to.

demontáž kalose
Můj někdejší Kalos na náhradní díly. Zadarmo.

 

Podobné čtení

Vaše auto – vaše záložna To, že je auto nevratná investice, je jasné. Žere drahý benzín, sviňa, olej,...potřebuje přezout a čas od času si vyžádá také další peňauze. Poslední rok se...to nějak zintenzivnilo. Nedá se říct, že by můj zelený trhač asfaltu byl...poruchový, ale tu péči prostě vyžaduje. Ani si nemyslím, že by to s jiným autem...bylo lepší nebo levnější. Ale moc mě to neba.
Fucking friday V pátek se mi přihodily takové věci, že to nevymyslíš. Najel jsem už v autě...hodně kilometrů, zkoušel jsem to počítat, dostal jsem se někam k dvěma stům...tisícům, rámcově. Ale páteční příhoda se řadí do kategorie "Poprvé" a doufám,...že už jich moc nezbývá. To odškrtávání s poznámkou "Jednou to stejně muselo...přijít" mě nebaví.

3 komentáře u “Letí to

    • Na první motor asi 120 a na ten druhý odhadem už jen 10000… Nemůžu si na to auto ale stěžovat, jsem rád, že jsem si ho koupil 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest