Letí to

Znáte takový ten pocit…

…když někde náhodou uvidíte své první auto, se kterým jste strouhali silnice, najeli první stovku (no dobře, celkově první nebyla, ale první na jednom autě), jezdili po celé republice, všichni říkali, „jé, ty máš ale hezké auto“ a někteří vám ho záviděli, zažili jste s ním první pořádnou nehodu a odtah z D1, výměnu motoru, přestřik půlky karosérie, přitom jste v něm odtahali půl IKEA, spoustu piv, zažili volnost a ještě ho dokázali prodat někomu dalšímu?

Já jsem ten pocit dosud neznal.

Ano, je to on, podle několika detailů jsem ho poznal během 2 sekund. Zvláštní…

Nic moc. Letí to.

demontáž kalose
Můj někdejší Kalos na náhradní díly. Zadarmo.

 

Podobné čtení

Technická prohlídka proběhla ok Jak jsem psal, přistavil jsem Kalose do servisu, aby se mi postarali o STK a měření...emisí - nejsem ten typ, který by se o to postaral sám, protože tomu nerozumím (nevím...co a jak) a stejně mám vždycky jiné věci na práci. Když to někdo vyřeší za pár...peněz a udělá to dobře, rád mu je zaplatím.
Ale já přece nejsem chaotik! Jsem schopen skládat trička do komínků a vím, že špinavé prádlo se dává jinam...(obvykle) než čisté. Když stojím přede dveřmi, mám klíče buď v ruce, nebo v...kapse, kam pro ně hrábnu a jsou tam. Nešacuju se až do kapsy u trenýrek (pokud je...mám) a nehledám v ní klíče (pokud mají kapsičku).

3 komentáře u “Letí to”

    • Na první motor asi 120 a na ten druhý odhadem už jen 10000… Nemůžu si na to auto ale stěžovat, jsem rád, že jsem si ho koupil 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest