Vychází prosincový LinuxEXPRES

V pondělí 4. prosince vychází prosincové číslo časopisu LinuxEXPRES.

Ukázkových 10 stran ve formátu PDF ke stažení.

Hlavním tématem je tentokrát web ve všech variantách a redakční systémy. Přečtete si přehled služeb, které představují současný Web 2.0, dozvíte se, co je nového ve Firefoxu 2.0, k čemu slouží Picasa 2, nebo co přináší nový Mandriva Linux. V tematické části dále naleznete články o redakčních systémech ActionApps, Joomla! nebo Jahia. Nezapomnělo se ani na rubriku Kancelář, v níž se řeší problematika hromadné korespondence v OpenOffice.org. Taktéž pokračuje seriál o stavbě domácí sítě – a mnoho dalšího!

Podobné čtení

Nemoc posledních dní A nejen dní, ale i zápisů. Člověk je hodnocen očima jiných a moje ješitnost se...ozvala s připomínkou, že podle posledních zápisů v blogu vypadám docela děsně....Stále něco kritizuji, furt se mi něco nelíbí, s něčím nesouhlasím, vůči...lecčemu mám vyhraněný až hraniční názor. Prostě prudič.
Co se chystá do zářijového čísla Letní dvojčíslo je už dávno na trhu a moc se povedlo, aspoň si to myslím - mám z...toho velmi dobrý pocit.

2 komentáře u „Vychází prosincový LinuxEXPRES“

  1. Já to nějak nevnímám. Akorát jsme neodhadli barevnost obálky, musí být pokaždé odlišná než ta minulá, což se teď nepodařilo. 🙁

Komentáře nejsou povoleny.