Linuxové setkání v Ostravě

Loni se v Ostravě konal Linux Meeting Ostrava, který se zatím bohužel pokračování nedočkal. Až dosud – časy se mění.

Sraz se koná v pátek 26. ledna v restauraci Narcis na náměstí SNPv Ostravě-Zábřehu od 18:00. Konektivita bude zajištěna přes cdma „anténku“ – ale bude to tak spíš na web než na instalace. Bude možnost naistalovat a předvést následující instalace: Debian, Ubuntu (a jeho deriváty), Puppy Linux, Slax.

Více informací na stránkách Marka a Petra Bally – tam se také zaregistrujte. Já bohužel nepřijdu, protože máme sraz autorů LinuxEXPRESu. Tak někdy příště..

Podobné čtení

Fotky ze čtvrtého LMO Tak to musím být já, kdo světu oznámí, že Cornelius dal na svůj web fotky z LMO....Akce se povedla, chválím pořadatele a PR & marketingové oddělení. Ve špičce...nás bylo dvacet devět!
Open Workshop Olomouc 24.11.2007

Liberix, o.p.s. organizuje také letos ve spolupráci...s Vyšší odbornou školou a Střední průmyslovou...školou elektrotechnickou a společností QCM s.r.o....konferenci pro uživatele a další zájemce o svobodný software. AKTUALIZOVÁNO:...přidána anketa.

1 komentář u “Linuxové setkání v Ostravě”

  1. Tak jsem tam nakonec byl, protože ze srazu sešlo. Bylo to moc fajn, dobře zorganizované a pěkně jsme poklábosili. Těším se na příště. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest