Linuxové setkání v Ostravě

Loni se v Ostravě konal Linux Meeting Ostrava, který se zatím bohužel pokračování nedočkal. Až dosud – časy se mění.

Sraz se koná v pátek 26. ledna v restauraci Narcis na náměstí SNPv Ostravě-Zábřehu od 18:00. Konektivita bude zajištěna přes cdma „anténku“ – ale bude to tak spíš na web než na instalace. Bude možnost naistalovat a předvést následující instalace: Debian, Ubuntu (a jeho deriváty), Puppy Linux, Slax.

Více informací na stránkách Marka a Petra Bally – tam se také zaregistrujte. Já bohužel nepřijdu, protože máme sraz autorů LinuxEXPRESu. Tak někdy příště..

Podobné čtení

Jsem proti standardizování OpenXML Před chvílí jsem podepsal petici proti standardizaci paskvilu jménem OpenXML. (Navedl...mě Lukáš...a Martin.) Nejsem natolik don Quijote, abych nevěděl, že to samotný proces asi moc...neovlivní, ale naděje umírá poslední. Opravdu nechci, aby se tento zmršený formát...stál noční můrou na dalších deset let - podobně jako doc. Takže pokud vám to...něco říká, podepište se taky, protože...budoucnost je v Open Document...Format, který už byl za ISO normu prohlášen. Microsoft se pouze snaží udržet...trh, který si získal balíkem Microsoft Office. Nic proti němu - ale do budoucna...prostě musí podporovat ODF. A uživatelé mu to musí dát najevo...
5 kroků k vlastním webovým stránkám a jak získat v... Před týdnem, 10. března, se v Opavě konalo další setkání podnikatelů a aktivních...lidí Business...Heroes. Byl jsem pozván, abych promluvil na dvě témata - jak se úspěšně...dopracovat k vlastnímu webu a jak lépe pracovat s časem.

1 komentář u “Linuxové setkání v Ostravě

  1. Tak jsem tam nakonec byl, protože ze srazu sešlo. Bylo to moc fajn, dobře zorganizované a pěkně jsme poklábosili. Těším se na příště. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest