Linuxové setkání v Ostravě

Loni se v Ostravě konal Linux Meeting Ostrava, který se zatím bohužel pokračování nedočkal. Až dosud – časy se mění.

Sraz se koná v pátek 26. ledna v restauraci Narcis na náměstí SNPv Ostravě-Zábřehu od 18:00. Konektivita bude zajištěna přes cdma „anténku“ – ale bude to tak spíš na web než na instalace. Bude možnost naistalovat a předvést následující instalace: Debian, Ubuntu (a jeho deriváty), Puppy Linux, Slax.

Více informací na stránkách Marka a Petra Bally – tam se také zaregistrujte. Já bohužel nepřijdu, protože máme sraz autorů LinuxEXPRESu. Tak někdy příště..

Podobné čtení

Předvolební smršť – pokus o souhrn akce kole... Volby konečně za námi a dopadlo to dobře. Chápu, že...ne všichni budou spokojení, ale každopádně - Paroubek je arogantní papaláš, který...nemá právo otravovat lidem vzduch. Ať konečně táhne. Nebudu dál spekulovat o...politice, jen ještě nahlas podotknu, že se bojím Věcí veřejných, jsou jako rtuť,...navíc o nich nikdo nic neví - vypadá to na pěknou lobby s naivním hlupákem v...čele.
Už vím, jak je to s českým KDE Minule jsem tu psal o tom, jak se mi nepodařilo kontaktovat český tým a jak je to...celé divné.

1 komentář u “Linuxové setkání v Ostravě

  1. Tak jsem tam nakonec byl, protože ze srazu sešlo. Bylo to moc fajn, dobře zorganizované a pěkně jsme poklábosili. Těším se na příště. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest