Upgrade WordPressu a pluginů

Tak jsem dnes poprvé odstavil web (díky pluginu Maintenance Mode, který zobrazí hlášku a web znehybní) a začal upgradovat. Proběhlo to v pořádku, ovšem nečekal jsem, že mám tolik zastaralých pluginů. Takže jsem ještě upgradoval je, ať je to všechno v cajku. Snad se tak zbavím toho protivného spamu, dneska přes dva pluginy prolezlo více než deset potvor.

Doufám, že to pomůže. Pokud ano, opět odstavím reCAPTCHA, protože si myslím, že zdržuje – ale na druhou stranu pomáhá.

Tagy se teď zobrazují pod článkem, ten plugin, který jsem používal, se už nevyvíjí, takže jsem nasadil jeho následovníka Simple Tags. Původně jsem použil Simple Tagging, v domnění, že tohle je následovník. Ale není, pozor na to! Autor je stejný, ale mezi pluginy je nějaký rozdíl, zřejmě mezi verzemi WP, pro který jsou určené.

Uvidím, jak to bude dál. Spam mě štve. Dneska mi to zabralo asi dvě hodiny. 🙁 Zbytečně.

Podobné čtení

Nova spustila fotogalerii – a to logo je něj... Spuštění webu galerie.cz mě trochu překvapilo a trochu taky ne. Překvapilo mě v...tom, že to není vůbec originální. Netestoval jsem to, ale podle všeho je to...obyčejná fotogalerie, asi bude mít jednoduché a tedy dobré ovládání, ale zřejmě...nic navíc. Prostě úložiště na fotky. Nepřekvapuje mě to v tom, že Nova (logicky)...opět sází na jistotu a Nováky. Dav.
Ani nemusíte mít vysvědčení Před pár dny jsem přijal telefonní hovor z neznámého čísla. Volal mi pán z...nějaké firmy a měl zájem o vytvoření webu. Chvilku jsme hovořili a pak padla...klíčová otázka.

2 komentáře u „Upgrade WordPressu a pluginů“

  1. Tak snad posun. Chyba byla částečně v nastavení WP – měl jsem povolené trackbacky, což byl všechen ten spam. Takže jsem je zakázal (trochu mě to mrzí), spam sice chodí dál, ale už ho chytí samotný WP – mohu příspěvky moderovat (=smazat).

    Proto vypínám reCAPTCHA, Did you pass math? zatím nechávám, nechci to otevírat úplně. Aspoň promrskáte sčítání… 🙂

Komentáře nejsou povoleny.