Upgrade WordPressu a pluginů

Tak jsem dnes poprvé odstavil web (díky pluginu Maintenance Mode, který zobrazí hlášku a web znehybní) a začal upgradovat. Proběhlo to v pořádku, ovšem nečekal jsem, že mám tolik zastaralých pluginů. Takže jsem ještě upgradoval je, ať je to všechno v cajku. Snad se tak zbavím toho protivného spamu, dneska přes dva pluginy prolezlo více než deset potvor.

Doufám, že to pomůže. Pokud ano, opět odstavím reCAPTCHA, protože si myslím, že zdržuje – ale na druhou stranu pomáhá.

Tagy se teď zobrazují pod článkem, ten plugin, který jsem používal, se už nevyvíjí, takže jsem nasadil jeho následovníka Simple Tags. Původně jsem použil Simple Tagging, v domnění, že tohle je následovník. Ale není, pozor na to! Autor je stejný, ale mezi pluginy je nějaký rozdíl, zřejmě mezi verzemi WP, pro který jsou určené.

Uvidím, jak to bude dál. Spam mě štve. Dneska mi to zabralo asi dvě hodiny. 🙁 Zbytečně.

Podobné čtení

Prosím tě, neposílej mi žádné vtipné obrázky... Já vím, že to dělá skoro každý, ale mně to vadí - zkusím ti vysvětlit proč.
Aktualizace webu na WordPressu Moje firma WP-admin.cz poskytuje...služby určené převážně firmám a podnikatelům. Postaráme o provoz a aktualizaci...jejich webových stránek. Podnikatel se nebude muset zabývat technickými ani jinými...problémy, web bude stále v nejlepší kondici a tedy připraven k tomu, aby plnil...určené cíle (typicky vydělával peníze, získával nové kontakty apod.).

2 komentáře u “Upgrade WordPressu a pluginů”

  1. Tak snad posun. Chyba byla částečně v nastavení WP – měl jsem povolené trackbacky, což byl všechen ten spam. Takže jsem je zakázal (trochu mě to mrzí), spam sice chodí dál, ale už ho chytí samotný WP – mohu příspěvky moderovat (=smazat).

    Proto vypínám reCAPTCHA, Did you pass math? zatím nechávám, nechci to otevírat úplně. Aspoň promrskáte sčítání… 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest