Upgrade WordPressu a pluginů

Tak jsem dnes poprvé odstavil web (díky pluginu Maintenance Mode, který zobrazí hlášku a web znehybní) a začal upgradovat. Proběhlo to v pořádku, ovšem nečekal jsem, že mám tolik zastaralých pluginů. Takže jsem ještě upgradoval je, ať je to všechno v cajku. Snad se tak zbavím toho protivného spamu, dneska přes dva pluginy prolezlo více než deset potvor.

Doufám, že to pomůže. Pokud ano, opět odstavím reCAPTCHA, protože si myslím, že zdržuje – ale na druhou stranu pomáhá.

Tagy se teď zobrazují pod článkem, ten plugin, který jsem používal, se už nevyvíjí, takže jsem nasadil jeho následovníka Simple Tags. Původně jsem použil Simple Tagging, v domnění, že tohle je následovník. Ale není, pozor na to! Autor je stejný, ale mezi pluginy je nějaký rozdíl, zřejmě mezi verzemi WP, pro který jsou určené.

Uvidím, jak to bude dál. Spam mě štve. Dneska mi to zabralo asi dvě hodiny. 🙁 Zbytečně.

Podobné čtení

Jak vložit na blog tlačítko Flattr, aby bylo jedin... Dosud jsem nevěděl, jak vložit na blog tlačítko Flattru, aby bylo pro každý...článek originální. Běžně to funguje tak, že si na Flattru vytvoříte věc (thing)...a ta má své tlačítko. Princip Flattru je takový, že jednu věc můžete flattrovat...jen jednou měsíčně, což je nevýhodné pro weby, kde vychází více článků - ...fanoušci vám prostě nemůžou kliknout. Dneska jsem na to konečně přišel.
WordPress: Úprava šablony pro stránku nebo článek... Vzhled článku je věc, kterou jsem...vždycky upravoval jako jednu z prvních a věřím, že vy na tom nebudete jinak. Váš...blog má být prostě jiný než ty ostatní a pokud použijete jako základ nějakou...existující šablonu (nejlépe Twenty Ten), vždycky budete chtít něco jinak:...štítky pod článkem, rubriky nad článkem, datum do sloupce nebo skrýt autora....Poradím jak na to, je to fakt jednoduché.

2 komentáře u “Upgrade WordPressu a pluginů

  1. Tak snad posun. Chyba byla částečně v nastavení WP – měl jsem povolené trackbacky, což byl všechen ten spam. Takže jsem je zakázal (trochu mě to mrzí), spam sice chodí dál, ale už ho chytí samotný WP – mohu příspěvky moderovat (=smazat).

    Proto vypínám reCAPTCHA, Did you pass math? zatím nechávám, nechci to otevírat úplně. Aspoň promrskáte sčítání… 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest