Jak vypadá Linux?

Možná to nevíte, možná si myslíte, že nějak divně. Tak se schválně zkuste podívat na obrázky, které posílají čtenáři LinuxEXPRESu do soutěže, kterou pořádáme. Některé obrázky „jejich Linuxu“ jsou prostě skvělé. Mají styl, mají náboj a nápad. Linux je takový, jaký chcete, aby byl. A pokud to víte a používáte jej, pošlete nám obrázek, jak vypadá! Můžete vyhrát knihu Ubuntu 8.04, knihu Mandriva Linux 2008.1 a nebo tričko.

Moje aktuální plocha vypadá následovně – moc se neřídím nějakými efekty, plocha mi musí vyhovovat. Proto mám dva panely dole, jeden vpravo se spouštěcími tlačítky, druhý vlevo s otevřenými okny, ten téměř nepoužívám. Oba jsou skryty a objeví se pouze tehdy, pokud tam najedu kurzorem myši. (Pro potřeby obrázku zobrazeny.) Nahoře je hlavní panel, který ve kterém je množství appletů – malých prográmků, které mají obvykle jen jednu funkci. Takhle mi to vyhovuje, včetně černého pozadí. A copak je na pozadí za zámek? (Ségra, mlč.)


Moje plocha 12.8.2008

Podobné čtení

Mandriva Linux 2007.1 CZ lze konečně koupit Novou verzi Mandriva Linuxu lze konečně koupit - spolu s kvalitní česky psanou...příručkou.
Jaký telefon si vybrat pro voice over IP – v... Jak už jsem několikrát psal, opustil jsem...pevnou linku a používám VoIP, tedy telefonování přes internet založené na...standardním protokolu SIP. Technicky vzato je to podobné jako třeba Skype, ale na...rozdíl od něj je SIP mezinárodně uznaný a dokumentovaný technický standard...(soustava standardů). Je z tohoto pohledu proto lepší než technicky uzavřený a...neznámý Skype.

3 komentáře u „Jak vypadá Linux?“

  1. Není to zámek Opočno? Nikdy jsem tam nebyl, tak střílím od boku 🙂

Komentáře nejsou povoleny.