Vy ještě nesledujete Módní peklo, již kultovní blog o českém nevkusu?

Bez ironie – takhle se má blogovat, thumbs up. Čtu s ještě větší radostí než jiné blogy dívek a žen.

https://modnipeklo.cz

Podobné čtení

Deset prověřených tipů, které vám pomohou zdarma p... ...Možná je to taky váš případ - rozhodli jste se, že si budete...vydělávat na chleba psaním článků a vytvářením...obsahu na webu. Doména zakoupena, redakční systém funguje, prvních deset (nebo...padesát) článků máte napsaných, stanovili jste si nějaké cíle a spustili jste to....Jenže lidi nechodí.
Kdo a kde je české KDE? Rozhodl jsem se, že se mi KDE líbí natolik, že se pokusím pomoci při lokalizaci tam,...kde na to budu stačit. Třeba bych mohl občas přeložit nějakou nápovědu nebo se...třeba starat o nějakou stránku s informacemi a hlídat aktuálnost. Své zkušenosti...jsem shrnul do následujícího článku.

2 komentáře u „Vy ještě nesledujete Módní peklo, již kultovní blog o českém nevkusu?“

  1. Znám, ovšem nesleduju, protože bych se ještě namíchnul. Technicky výborně zvládnuté, ALE vadí mi ta svatá válka proti fuseklím v sandálech, navíc nejsem masochista, abych se cíleně díval na fotky odkrytých bachratých zadnic.

  2. Bohužel, nečtu a po letmém shlédnutí ani číst nebudu. Já jedu na wordpress.com jaksi z nedostatku času. Dvě děti přece jen vyžadují své, než abych si hrál s nastavováním.

Komentáře nejsou povoleny.