LucidChart: Online program pro vytváření schémat, myšlenkových map, diagramů a kreseb

Narazil jsem na online aplikaci LucidChart, která patří mezi propracované nástroje, u nichž vám ani nevadí, že nejsou na vašem disku. Umožní vytvořit diagramy, schémata, myšlenkové mapy a další kresby, a to ve velmi intuitivním prostředí.

Základní výbava (=zdarma bez registrace) postačuje pro vytvoření diagramu, ale výsledek si musíte uložit jako obrázek (sejmutím snímku obrazovky). Uložení nebo načítání dokumentů už je podmíněno registrací, získáte tím také možnost spolupráce s dalším člověkem. Pokud zaplatíte 40 dolarů ročně, už vás může pracovat pět a dokumenty si můžete ukládat do 100MB úložiště. Myslím ale, že i základní verze nabízí hodně muziky…

LucidChart - diagramy

Podobné čtení

Proč nemají webové magazíny stejný význam jako tiš... Narazil jsem na článek Tomáš Zilvara Podstatné knihy nepůjdou vytisknout....Naštěstí! Pana Zilvara neznám, dočetl jsem se, že vydával časopis Živel a že...má hodně zkušeností co by vydavatel. Jeho názory a postoje uvedené v článku jsou...mi sympatické - respektive: mohu říct, že s nimi souhlasím (a samozřejmě me mrzí,...že jsem to nenapsal sám a rovnou). Paradoxně mě to přivedlo k úvaze nad trochu...jiným tématem.

Vytvořte si rychle myšlenkovou mapu pomocí služby ... Možná si říkáte, že myšlenkové mapy jsou cosi z...psychologie nebo je to nějaké novátorství, které vás nezaujme. A nebo naopak...myšlenkové mapy znáte a využíváte. Mně osobně vadí, že během celé dlouhé...školní "služby" jsem se nesetkal ani s pojmem "myšlenková mapa", nemluvě o tom, že...by ji některý učitel vědomě použil.

1 komentář u “LucidChart: Online program pro vytváření schémat, myšlenkových map, diagramů a kreseb”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest