LucidChart: Online program pro vytváření schémat, myšlenkových map, diagramů a kreseb

Narazil jsem na online aplikaci LucidChart, která patří mezi propracované nástroje, u nichž vám ani nevadí, že nejsou na vašem disku. Umožní vytvořit diagramy, schémata, myšlenkové mapy a další kresby, a to ve velmi intuitivním prostředí.

Základní výbava (=zdarma bez registrace) postačuje pro vytvoření diagramu, ale výsledek si musíte uložit jako obrázek (sejmutím snímku obrazovky). Uložení nebo načítání dokumentů už je podmíněno registrací, získáte tím také možnost spolupráce s dalším člověkem. Pokud zaplatíte 40 dolarů ročně, už vás může pracovat pět a dokumenty si můžete ukládat do 100MB úložiště. Myslím ale, že i základní verze nabízí hodně muziky…

LucidChart - diagramy

Podobné čtení

V čem vytvářet vzdělávací materiály, v nichž je te... Moje podnikání stále míří vzdělávacím směrem, kromě prezenčních školení,...která nabízím (nově ve spolupráci se...společností Sprintmasters), se věnuji také přípravě online...kurzů. Dříve bych řekl "e-learning", ale dnes už se spíše hodí označení...infoprodukt (ano, slovo pochází zřejmě od Davida Kirše).
Cestujte po světě pomocí panoramatických záběrů mě... Google si dal záležet, aby uživatelstvo nabylo dojmu, že jeho Google Earth a Google...Streetview je jedinečná a děsně nákladná technologie a že jen a pouze Google je...technicky a ekonomicky schopen dopravit vám na monitor nádherné prostorové fotky...města, kde jste v životě nebyli (nebo kde naopak žijete). Tak tomu se říká...marketing, milé děti. Existuje spousta jiných služeb (stránek, projektů), které...vás provedou světem, aniž byste museli zvednout zadek.

1 komentář u „LucidChart: Online program pro vytváření schémat, myšlenkových map, diagramů a kreseb“

Komentáře nejsou povoleny.