Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Tohle prostě nejde nevydat.

„Ta STB, kde já jsem dělal, to nebyla ta hnusná STB, to byla normální STB, vždycky když jsem potkal cizince, tak jsem musel dělat zápis, hlásit a to bylo normální prostě. Já jsem nebyl žádný hrdina“, říkal @AndrejBabis v roce 2011.

 

 

Podobné čtení

Linux není vyvíjen jen nadšenci, už dávno je to ve... "Linux - vyzdvihovaný IT odborníky, opomíjený masami", "Za...rozvojem Linuxu stojí nadšenci, kteří jej neustále vylepšují" čte...člověk titulky. Není většího omylu. Tři čtvrtiny kódu...vytvářejí placení vývojáři, u kterých nelze tvrdit, že by to dělali kvůli...nějakým ideálům. Nechápu, proč se stále opakuje klišé, že jde jenom o myšlenky...svobody a utopistické cíle. Ano, je to skvělé, ale spousta lidí chce svobodný...software využít ke svému úspěchu. Je to stejné jako v jiných oblastech lidské...činnosti. (Ale jinak je fajn, že i mainstreamové portály přejí Linuxu Happy B-Day....;-))
Fascinace obalem, problém nás všech Naše civilizace zajde na obaly. Chcípnete zadušení nějaký sáčkem a pak vás...zabalí do igelitu, přelepí izolepou, to abyste nevypadli, a šoupnou do krabice. Tak...moc všichni milují obaly, hlavně ty igelitové, že si je určitě vezmou i do hrobu....Jako dřív šperky nebo amulety.

1 komentář u “Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Napsat komentář

Pin It on Pinterest