Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Tohle prostě nejde nevydat.

„Ta STB, kde já jsem dělal, to nebyla ta hnusná STB, to byla normální STB, vždycky když jsem potkal cizince, tak jsem musel dělat zápis, hlásit a to bylo normální prostě. Já jsem nebyl žádný hrdina“, říkal @AndrejBabis v roce 2011.

 

 

Podobné čtení

Proč nemají webové magazíny stejný význam jako tiš... Narazil jsem na článek Tomáš Zilvara Podstatné knihy nepůjdou vytisknout....Naštěstí! Pana Zilvara neznám, dočetl jsem se, že vydával časopis Živel a že...má hodně zkušeností co by vydavatel. Jeho názory a postoje uvedené v článku jsou...mi sympatické - respektive: mohu říct, že s nimi souhlasím (a samozřejmě me mrzí,...že jsem to nenapsal sám a rovnou). Paradoxně mě to přivedlo k úvaze nad trochu...jiným tématem.

Pokus o výklad některých výsledků ze zprávy České ... Z pracovních důvodů se zabývám...inspekční zprávou ČŠI a přiznávám, že nestačím zírat. Na podzim se to dostalo...do zpráv, psalo se o tom všude - podle zprávy je stav mnoha zákoutí českého...školství katastrofální. Zprávu samotnou jsem četl až nyní a jsem nemile překvapen...nejen tím, že se potvrdily informace o hardwaru a softwaru, které jsem znal už z...podzimu, ale hlavně informacemi, které leccos vypovídají o učitelích. Vytvořil jsem...grafy, pojďte se podívat.

1 komentář u “Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest