Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Tohle prostě nejde nevydat.

„Ta STB, kde já jsem dělal, to nebyla ta hnusná STB, to byla normální STB, vždycky když jsem potkal cizince, tak jsem musel dělat zápis, hlásit a to bylo normální prostě. Já jsem nebyl žádný hrdina“, říkal @AndrejBabis v roce 2011.

 

 

Podobné čtení

Proč nemají webové magazíny stejný význam jako tiš... Narazil jsem na článek Tomáš Zilvara Podstatné knihy nepůjdou vytisknout....Naštěstí! Pana Zilvara neznám, dočetl jsem se, že vydával časopis Živel a že...má hodně zkušeností co by vydavatel. Jeho názory a postoje uvedené v článku jsou...mi sympatické - respektive: mohu říct, že s nimi souhlasím (a samozřejmě me mrzí,...že jsem to nenapsal sám a rovnou). Paradoxně mě to přivedlo k úvaze nad trochu...jiným tématem.

Hudba je jen jedna – poslouchejte The Temple... temptrillNarazil jsem shodou náhod na dvojici Templeton Twins - nicmoc o nich...nevím, jen to, že v 70. letech zpívali současnou pop music ve stylu 30. let. Tedy...něco jako Ondřej Havelka. Docela se mi to líbí i bez hitů. Ale když přijde hit, je...to MASAKR!

1 komentář u “Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest