Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!

Tohle prostě nejde nevydat.

„Ta STB, kde já jsem dělal, to nebyla ta hnusná STB, to byla normální STB, vždycky když jsem potkal cizince, tak jsem musel dělat zápis, hlásit a to bylo normální prostě. Já jsem nebyl žádný hrdina“, říkal @AndrejBabis v roce 2011.

 

 

Podobné čtení

Výhra jménem Beck Czech V pondělí 10.12. 2012 dopoledne volala na jednu pevnou linku paní Vondráková z firmy...RTS, že volané číslo bylo vylosováno a vyhrálo věcnou cenu v hodnotě 2000 Kč....Předání výhry se uskuteční příští pondělí, tedy 17.12. 2012 v 15 hod. v Hotel...Fortuna City v Praze. Jelikož se firma RTS o své výherce stará, zavolá ještě v...pátek 14.12. 2012 prostřednictvím paní Rosické, aby se ujistila, že na výhru...nezapomeneme a přijdeme si ji v pondělí převzít. V průběhu týdne navíc dorazila...písemná pozvánka na slavnostní předání. (Nebyli nám ovšem schopni sdělit, v...jaké soutěži jsme vyhráli.)
Témata, která podle mého televize zcela ignorují... Televizi nemám, ale s nárůstem počtu stanic o ní uvažuju, ačkoliv digitální...signál v Opavě příliš není a chytím tedy velké...kostičky. Naši si koupili bednu novou, velkou do stran, tenkou do dáli, digitální,...coc se rozumu týče. Umí najít analogový i digitální signál, přehrává rakousky a...dokonce i rádia. Pěkný strojek.

1 komentář u “Premiér Babiš ale pracoval v hodné STB!”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest